Chceš se k nám přidat?
Zaregistruj se v Buddy IS!

Tandem Program

Projekt pro české a zahraniční studenty s cílem bořit jazykové bariéry. Z místních a zahraničních studentů jsou vytvořeny dvojice vzhledem k jejich preferencím ohledně výměny znalostí svých mateřských jazyků a poznávání odlišných kultur. Zapojit se do Tandemu mohou všichni studenti VŠE, a to včetně těch, kteří mají Buddyho.

Je to skvělá šance:

  • Seznámit se s rodilým mluvčím, který nejen mluví daným jazykem, ale může říct o své zemi a kultuře spoustu zajímavých věcí.
  • Scházet se se zahraničním studentem a procvičovat si jeho rodnou řeč (na oplátku mu pomůžete s češtinou).

Obvykle program funguje v párech nebo malých skupinkách studentů, kteří se scházejí jednou týdně nebo tak často jak chtějí/mohou a kdekoli chtějí (škola, hospůdka, párty, koleje,atd.). Je to na jen vás, abyste využili a užili si čas, který spolu strávíte!

Další výhodou, kterou můžete účastí v Tandemu získat, je jazykový certifikát od Buddy Systemu. Můžete ho následně využít např. při přijímacím pohovoru do práce.

Pokud se chcete zúčastnit více jazykových aktivit, sledujete informace o Buddy Café Lingea – společenské večery věnované procvičování různých jazyků.

Můj TANDEM partner

Zapojit se do projektu Tandem je možné prostřednictvím tohoto formuláře.

Jakmile se nám povede najít toho pravého Tandem partnera, budeme vás kontaktovat přes email. Tandem partnery přiřazujeme dle času vyplnění formuláře a hlavně přihlášených rodilých mluvčích. Fakulta ani semestr studia nehrají žádnou roli.

Pokud váš mateřský jazyk není čeština, a vy byste si jí chtěli zdokonalit, použijte prosím formulář v aj.

Kontakt: 

bp@buddysystem.cz, do předmětu prosím uveďte Tandem

 

buddy_logo esnvse_logo
To Top Page